Realizētie Darījumi

RP SIA Rīgas Satiksme

Callidus Capital pārstāvēja Rīgas pašvaldības SIA Rīgas Satiksme pārrunu vešanā un finansējuma piesaistē no vietējām bankām, kuru rezultātā tika piesaistīts finansējums no SEB bankas 100 miljonu eiro apmērā. Finansējums paredzēts investīcijām tramvaju infrastruktūras uzlabošanā, Brīvības ielas DEPO renovācijā, ūdeņraža ražošanas un uzpildes stacijas būvniecībā, kā arī jaunās Skanste tramvajas līnijas izbūvē.
Preses relīze:
Rīgas satiksme

SIA KOOL Latvija

KOOL Latvija ir jauns degvielas mazumtirdzniecības un pārtikas konceptveikalu tīkls Latvijā, kas dibināts 2016.gada septembrī.
Callidus Capital izstrādāja Biznesa plānu un finanšu modeli, kā arī piedalījās uzņēmuma stratēģijas izveidē, rezultātā veiksmīgi piesaistot sākotnējo kapitālu vairāk kā 3 miljoni EUR apmērā KOOL Latvija darbības uzsākšanai.
Kapitāls, galvenokārt, tika piesaistīts no vietējiem privātiem investoriem un riska kapitāla pārvaldnieka ZGI Capital.

Dzintaru 28, Latvia

Uzņēmuma kapitāldaļu novērtējums
2016. gadā Callidus Capital veica SIA Dzintaru 28 kapitāldaļu novērtējumu uzņēmuma investoru uzdevumā. SIA Dzintaru 28 ir daudzdzīvokļu kompleksa Jūrmalā, Dzintaru prospektā 28 un Dzintaru prospektā 26 īpašnieks, projekta attīstītājs ir Ordo Group.

Latvijas Piens, Latvia

Konsultācijas un saistību restrukturizācijas procesa vadīšana
2016. gadā Callidus Capital sniedza konsultācijas un vadīja Latvijas Piens saistību restrukturizācijas procesu, kura rezultātā tika panākta vienošanās ar Valsts Kasi par valsts galvojuma procentu likmes samazināšanu un atmaksas grafika maiņu un tika panākta vienošanās ar Latvijas Piens finansējošo kredītiestādi, kura pagarināja saistību atmaksas grafiku, būtiski samazinot ikmēneša pamatsummas maksājumu. Papildus Callidus Capital sniedza konsultācijas Latvijas Piens akcionāriem LATRAPS un DZĒSE par parāda kapitālizāciju pamatkapitālā, rezultātā tika palielināts Latvijas Piens pamatkapitāls par 3 miljoniem EUR.

OOO AEROEXPRESS, Krievijas Federācija

Konsultants, starptautiska eksporta finansējuma darījuma reorganizācija un restrukturizācija, parāda kapitāla piesaistes ietvaros jaunu vilcienu iegādei
OOO Aeroexpress ir privāts dzelzceļa pasažieru pārvadājumu operators Maskavā no pilsētas centra uz trīs lielākajām pilsētas lidostām.

Latvijas piens, Latvija

Kapitāldaļu pārdošana
Latvijas Piens ir viens no vadošajiem Latvijas piena pārstrādes uzņēmumiem. Callidus Capital organizēja darījumu, kura rezultātā Latvijas lielākais lauksaimnieku kooperatīvs Latraps kļuva par vadošo Latvijas Piens akcionāru iegūstot 73,28% Latvijas Piens kapitāldaļu.