Realizētie Darījumi

AS INDEXO

2,3 miljonu EUR kapitāla piesaiste ieguldījumu pārvaldes sabiedrībai AS INDEXO no vairāk kā 30 Latvijā pazīstamiem uzņēmējiem un vadītājiem. Finanšu un Kapitāla Tirgus Komisijas licences iegūšanas procesa koordinēšana.

Kinetics Nail Systems SIA

Callidus Capital SIA darbojās kā ekskluzīvs Kinetics finanšu konsultants, uzņēmuma vadībai palīdzot un vadot darījumu par 100% uzņēmuma daļu izpirkumu (MBO) un Kinetics preču zīmes izpirkumu no ASV partnera.
Rezultātā klients veiksmīgi tika refinansēts uz citu banku, piesaistot papildus finansējumu 100% kapitāldaļu izpirkumam ar ALTUM garantiju.

Kinetics Nail Systems SIA ir profesionālās nagu kosmētikas zīmols – nagu laku un roku kopšanas produktu ražotājs un izplatītājs Eiropas un pasaules tirgū. Uzņēmums jau šobrīd eksportē 93% produkcijas uz vairāk kā 30 pasaules valstīm.

SIA OK Īpašumi

Vairāk kā 10 miljoni EUR finansējuma piesaiste un darījuma vadīšana 70% kapitāldaļu izpirkumam no Norvēģu investīciju fonda
Uzņēmumam pieder tirdzniecības centrs Ogrē “Dauga” ar kopējo platību 8000 kvm, kas iznomāti 54 nomniekiem. TC Dauga ir lielākais tirdzniecības centrs Latvijā, kas atrodas ārpus Rīgas.

Latvijas Propāna Gāze SIA

Callidus Capital piesaistīja finansējumu 20 miljoni EUR apmērā SIA Latvijas Propāna Gāze , kas tika novirzīts uzņēmuma mazākuma akcionāra kapitāldaļu izpirkumam un uzņēmuma attīstībai. Lai nodrošinātu uzņēmumam labākus darījuma nosacījumus, attīstības finansējuma daļai tika piesaistīta ALTUM garantija.
Latvijas Propāna Gāze SIA ir lielākais sašķidrinātās gāzes piegādātājs Latvijā, nodrošinot 70% auto gāzes tirgus pieprasījuma, 60% māju apkurei nepieciešamo LPG un ap 50% LPG cilindru piegādi. Tāpat uzņēmums nodrošina LPG eksportu un tranzītu.

RP SIA Rīgas Satiksme

Callidus Capital pārstāvēja Rīgas pašvaldības SIA Rīgas Satiksme sarunās ar Eiropas Investīciju banku (EIB) un Ziemeļu Investīciju banku (NIB), kuru rezultātā tika veiksmīgi piesaistīts finansējums 135 miljoni eiro apmērā, noslēdzot līgumus par finansējuma saņemšanu no EIB 75 miljonu eiro apmērā un NIB 60 miljonu eiro apmērā.
Tas ir Latvijā pirmais aizdevums transporta nozares attīstībai, kas piešķirts ar Eiropas Stratēģisko Investīciju fonda (ESIF) atbalstu (Junkera plāns). Finansējums paredzēts investīcijām zemās grīdas tramvaju satiksmes infrastruktūrā un 20 jaunu zemās grīdas tramvaju iegādei, kā arī ar ūdeņradi darbināmu transportlīdzekļu iegādei un investīcijām ūdeņraža ražošanas un uzpildes stacijas būvniecībā.
Preses relīze:
Rīgas satiksme