Realizētie Darījumi

Latvijas Propāna Gāze SIA

Callidus Capital konsultēja Latvijas Propāna Gāze (LPG) kredītu garantiju piesaistē no valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM, kas labvēlīgi palīdzēja LPG kreditējošai bankai – pagarināt kredītu atmaksas termiņus un pārplānot kredītu atmaksas grafikus atbilstoši uzņēmuma naudas plūsmai, nodrošinot stabilu tālāko darbību un attīstību.

Latvijas Propāna Gāze SIA

Callidus Capital konsultēja Latvijas Propāna Gāze (LPG) atbalsta Covid-19 krīzes skartajiem eksportējošiem uzņēmumiem krīzes seku pārvarēšanai saņemšanai no LIAA, rezultātā LPG saņēma atbalstu 350 tūkst. EUR apmērā.

Latvijas Propāna Gāze ir lielākais sašķidrinātās naftas gāzes piegādātājs Latvijā ar plašu mazumtirdzniecības tīklu – 53 gāzes uzpildes stacijām un 350 propāna gāzes balonu izplatīšanas punktiem.
Uzņēmumam pieder 70% no auto gāzes un vairāk kā puse no šķidrinātās naftas gāzes apkures un gāzes balonu tirgus Latvijā. Covid-19 krīzes iespaidā uzņēmumam bija nepieciešamība pēc papildus apgrozāmajiem līdzekļiem.

Latvijas Propāna Gāze SIA

Callidus Capital konsultēja Latvijas Propāna Gāze (LPG) apgrozāmo līdzekļu COVID-19 seku pārvarēšanai saņemšanā no valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM, rezultātā LPG saņēma apgrozāmo līdzekļu aizdevumu 1 miljona EUR apmērā.

Latvijas Propāna Gāze ir lielākais sašķidrinātās naftas gāzes piegādātājs Latvijā ar plašu mazumtirdzniecības tīklu – 53 gāzes uzpildes stacijām un 350 gāzes balonu izplatīšanas punktiem. Uzņēmumam pieder 70% no auto gāzes un vairāk kā puse no sašķidrinātās apkures gāzes un gāzes balonu tirgus Latvijā.

GoWood

Callidus Capital veica GoWood biznesa plāna pieņēmumu analīzi saistībā ar sausi kaltētas malkas ražotņu izveidi Latvijā, un sniedza savu atzinumu fondam ZGI Capital, kurš plānoja veikt un rezultātā arī veica ieguldījumu GoWood biznesa plāna realizēšanai.

Par GoWood:
Dibināts 2019. gadā ar mērķi kļūt par vadošo sausi kaltētas malkas ražošanas uzņēmumu reģionā, attīstot ražotnes Daugavpilī, Balvos, Ludzā un Limbažos.

IPAS INDEXO

Callidus Capital tika nolīgts kā akcionāru finanšu konsultants pircēju piesaistei un darījuma organizēšanai. Callidus Capital nodrošināja veiksmīgu darījumu izpildi, kā rezultātā 9 akcionāri pārdeva savas akcijas, kas ir 19.5% no kopējā IPAS INDEXO akciju skaita, un 25 investori iegādājās minētās akcijas par kopējo summu 1.9 miljoni eiro. Akcionāri savas akcijas pārdeva, trīskāršojot savu aptuveni pirms trīs ar pus gadiem ieguldīto kapitālu.

IPAS INDEXO

Callidus Capital kā ekskluzīvs finanšu konsultants vadīja ieguldījumu pārvaldes sabiedrības INDEXO kapitāla palielināšanas procesu, kā rezultātā IPAS INDEXO ir palielinājusi pamatkapitālu līdz 3 miljoniem eiro. Investīcijas piesaistītas, jo INDEXO pārvaldīto aktīvu vērtība sasniedza 200 miljonus eiro, kas ir likumā noteikta robeža augstākām kapitāla prasībām. Investori INDEXO jaunās akcijas iegādājās par cenu, kas novērtē uzņēmumu 10 miljonu eiro vērtībā pirms kapitāla piesaistes. INDEXO kopš dibināšanas ir bijis visstraujāk augošais Latvijas pensiju tirgus dalībnieks, un jaunais kapitāla apjoms ļaus turpināt uzņēmuma veiksmes stāstu.