AS ELKO Grupa

Callidus Capital kā ekskluzīvs finanšu konsultants sadarbībā ar Signet Bank kā emisijas organizētāju vadīja AS “ELKO Grupas” obligāciju emisiju rezultātā emitējot obligācijas par kopējo summu 20 miljoni EUR.
Obligācijas iegādājās vairāk kā 80 investori no Baltijas valstīm, Vācijas un Maltas – tostarp bankas, pensiju plāni, investīciju fondi, apdrošināšanas kompānijas, kā arī privātie investori. Darījumā kā investors piedalījās arī AIF Altum Kapitāla Fonds, kuram šis bija pirmais ieguldījums. Obligācijas tiks kotētas alternatīvā vērtspapīru tirgus “Nasdaq Riga First North” sarakstā.

AS “Elko grupa” ir dibināta 1993. gadā un ir Baltijā lielākais IT produktu, sadzīves elektronikas un risinājumu izplatītājs. Pārstāvot 400 IT ražotājus, “Elko” piedāvā plašu produktu klāstu un sniedz pakalpojumus vairāk nekā 10 tūkstošiem mazumtirgotāju, vietējiem datoru ražotājiem, sistēmu integratoriem un dažādu nozaru uzņēmumiem 11 valstīs Eiropā. IT produktu un sadzīves tehnikas vairumtirgotājs. Elko grupa 2020.gadā sasniedza 2 miljardi USD apgrozījumu.

www.elko.lv