Ieva Jāgere

Partnere

Ieva ir profesionāla finanšu eksperte ar vairāk kā 12 gadu pieredzi korporatīvajās finansēs – vadījusi investoru piesaistes, uzņēmumu pirkšanas/ pārdošanas un apvienošanās darījumus (M&A), dažāda veida finansējuma piesaistes darījumus, veikusi padziļinātu finanšu izpēti (due diligence), uzņēmumu novērtēšanu un vadības konsultācijas.
Ieva ir vadījusi darījumus, piesaistot kapitālu uzņēmumiem vairāk kā 200 miljoni EUR apmērā.

Ievas vadītie darījumi 2016-2018:
– Finansējuma piesaiste no Eiropas Investīciju Bankas (European Investmen Bank) un Ziemeļu investīciju bankas (Nordic Investment Bank) pašvaldības uzņēmumam Rīgas Satiksme kopējā apmērā 135 miljoni EUR, kā arī finansējuma piesaiste no SEB bankas 100 miljoni EUR.
– Privāto un institucionālo investoru piesaiste, kā arī bankas finansējuma piesaiste jaunam degvielas mazumtirgotājam Latvijā SIA “KOOL Latvija” vairāk kā 10 miljoni EUR apmērā. Ieva jau no pašiem KOOL pirmsākumiem ir piedalījusies tā sākotnējā koncepta, stratēģijas un biznesa plāna izstrādē, kā arī strukturējusi visu investīciju piesaistes procesu, kas tika realizēts 2 kārtās.
– Biomasas koģenerācijas stacijas SIA “Energia Verde” 70% kapitāldaļu pārdošana Baltcap fondam, pārdevējs SIA “Energoeco”.
– Vairāk kā 10 miljoni EUR finansējuma piesaiste SIA “OK Īpašumi” un darījuma vadīšana 70% kapitāldaļu izpirkumam no Norvēģu investīciju fonda. Uzņēmumam pieder tirdzniecības centrs Ogrē “Dauga” ar kopējo platību 8000 kvm, kas ir lielākais centrs Latvijā ārpus Rīgas.
– Lielākajam sašķidrinātās gāzes piegādātājam Latvijā SIA “Latvijas Propāna Gāze” piesaistīja finansējumu 20 miljoni EUR, kas tika novirzīts uzņēmuma mazākuma akcionāra kapitāldaļu izpirkumam un uzņēmuma attīstībai.

Darba pieredze pirms pievienošanās Callidus Capital komandai:
– no 2012.gada līdz 2016.gadam ieņēma korporatīvo finanšu direktores amatu finanšu un investīciju konsultāciju uzņēmumā Oaklins M&A Baltics Ltd (starptautiskas investīciju asociācijas Oaklins biedrs, www.oaklins.com).
– no 2006.gada līdz 2012.gadam Ieva darbojās Swedbank, kur bija korporatīvo klientu projektu vadītāja.

Akadēmiskā izglītība:
– augstākā līmeņa vadītāju maģistra grāds (Executive MBA) Rīgas Ekonomikas Augstskolā (Stockholm School of Economics in Riga)
– Latvijas Universitātes sociālo zinātņu maģistra grāds programmā starptautiskā ekonomika un bizness
– Ventspils Augstskolas sociālo zinātņu bakalaura grāds vadībzinātnē, mārketingā un loģistikā.